KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13161094
nr 1316 1094
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Akvareller, 2 st, Stockholmsmotiv, Norr Mälarstrand & utsikt från Skeppsholmen, 37x53 cm. Signerad
Kondition: missfärgningar
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:46:22
28/3 18:22:16